25 Yıllık Yolculuk

Gökhan Eşeli, eski diplomat ve girişimcidir. Küba ile ilişkisi 90'lı yılların ortalarında Havana'da diplomat olarak görevlendirildiğinde başladı. Eşeli, adadaki görevi sırasında, o zamanlar daha da izole olmuş Küba’yla, uluslararası diplomatik ilişkilerde birçok siyasi ve ekonomik atılım gerçekleştirdi. Kendisi, Küba hayatı hakkında engin bilgiye sahiptir. Diplomatik becerilerin uluslararası ticarette daha da önemli olduğuna inanır.

Diplomatik kariyerinin ardından, Gökhan Eşeli, değişik ülkelerdeki şirketleri aracılığıyla medya sektöründe geniş deneyime sahip olmuştur.

Momentum Cuba, Küba biliminin ve sağlık ürünlerinin dünya piyasalarına açılmasına öncülük ediyor. Aynı zamanda, Küba devleti tarafından isminin taşınması izini verilen tek yabancı şirkettir. Gökhan Eşeli, bunu tüm kurumsal yapısı ve markalarına daha fazla sorumluluk getiren özel onur olarak görmektedir.

Gökhan Eşeli, Momentum Cuba'da; sürekli öğrenme, eleştirel düşünme ve karmaşık problem çözme ilkelerini temel çalışma becerileri olarak uygulamaktadır. Kendisi, ``İnsanların hayatlarını iyileştirmek için yapılacak her türlü katkıyı en üst düzey memnuniyet ve tatmin`` olarak görüyor...

Küba Bilimi Hazinedir

Momentum Cuba, insan hayatını çeşitli hastalık türlerine karşı koruyan ve tedavi eden ürünlere sahip bir sağlık ve biyoteknoloji şirketidir.