Genel

Tarafsız bilim çevreleri, aşağıdaki 3 faktör göz önüne alarak, Küba aşılarının ve immünoterapilerinin dünyanın en iyilerinden olduğunu kabul etmektedir:

  1. Yan etkilerinin olmaması
  2. Yüksek terapötik sonuçlar
  3. Makul fiyat
Biomodulina-T

Biomodulina T ®, doğal kaynaklı biyolojik bir bağışıklık modülatörüdür. Düşük moleküler ağırlığı ve hormonlara sahip belirli polipeptid fraksiyonlarını içeren buzağı timus özüdür.

Timus bezi, T hücrelerinin farklılaşmasında rol oynayan bir dizi polipeptit ve hormon üreterek, bunların salgılanmasını sağlayarak bağışıklık sisteminde hayati rol oynar. Böylelikle, bağışıklık mekanizmalarının normal gelişimini ve özellikle T lenfositlerinin olgunlaşması ve farklılaşması sağlanır.

Biomodulina T'nin farmakolojik etkisi ve güvenliğini, insanlar üzerinde yapılan klinik çalışmalarda görülmüştür. Ana etkisi, T Lenfositlerinin üretimini uyarmak ve Timus'un lenfoblastoid hücrelerinin farklılaşmasını güçlendirmektir. Aynı zamanda kanıtlanmış anti-enflamatuar etkilere sahiptir. Biomodulina T, genel olarak bağışıklık yaşlanma sürecini geciktirir.

Biomodulina T, immün yaşlanmaya karşı koyan immün-onarıcı etkileri nedeniyle yaşlılarda tekrarlayan enfeksiyonların önlenmesinde çok olumlu sonuçlara sahiptir.

Bununla birlikte, klinik deneyim ve bilinen etki mekanizmaları, çocuklardaki timus hipoplazisi gibi diğer immün patolojilerde, HIV/AIDS hastalarında antiretroviral tedaviye tamamlayıcı tedavi olarak, şiddetli sepsis için ve özellikle kanserle birlikte kemo-radyoterapiye maruz kalmış hastalarda bağışıklığı geri kazanıcı tedavi olarak başarılıdır.

Küba Bilimi Hazinedir

Momentum Cuba, insan hayatını çeşitli hastalık türlerine karşı koruyan ve tedavi eden ürünlere sahip bir sağlık ve biyoteknoloji şirketidir.